ŽUPNE OBAVIJESTI – 23. lipnja

Obavijesti

12. NEDJELJA KROZ GODNU

23. lipnja 2019.

  • Sljedeći tjedan jedan dio braće iz samostana ide na duhovne vježbe. Iz tog razloga župni ured će ovaj tjedan raditi ponedjeljak, utorak i petak od 17 do 18 sati. Svete mise su ovaj tjedan samo u crkvi sv. Frane u 7.30 i 19 sati.
  • U petak u 20 sati ispred crkve sv. Frane kreće autobus s hodočasnicima na jednodnevno hodočašće i izlet u Italiju. Molimo sve prijavljene da dođu na vrijeme.
  • Školske sestre franjevke Krista Kralja u Splitu na Lovretu organiziraju dane otvorenih vrata samostana. U utorak 25. lipnja u samostanskoj kapeli je cjelodnevno klanjanje. U srijedu 26. lipnja sestre organiziraju susrete za sve zainteresirane grupe i pojedince.
  • Od 5. do 10 . listopada organiziramo put u Irsku i Škotsku. Osim duhovnih sadržaja bit će mogućnost razgledati veće gradove te upoznati kulturne vrijednosti zemalja koje posjećujemo. Program putovanja možete pogledati na web stranici naše župe.
  • Od 17. do 22. listopada organiziramo i hodočašće Putovima sv. Franje i Klare, svojevrsne franjevačke duhovne vježbe na franjevačkim izvorima, u Asiz. Program putovanja možete pogledati na web stranici naše župe.
  • Zainteresirani se mogu javiti u župni ured gdje će dobiti detaljnije informacije.
  • Tisak: Glas koncila